Ali Emre Çolak

+90 554 819 4258

info@aliemrecolak.com

Hakkımda

       Kısa Bilgi...
 

    Ben Ali Emre Çolak. Endüstriyel Tasarım ve Teknikerlik hizmeti vermekteyim. 2012 Yılından bu yana Türkiye'de ve uluslararasında Tekne tasarımı, Çekme karavan ve Römork tasarımı, Konstrüksiyon sistem tasarımı, Tarım ekipmanları tasarımı, Fiber depolama (Sığınak dahil) alanları tasarımı, Garaj ekipmanları tasarımı, Makine ve yedek parça tasarımları, Depolama ve istifleme (AS&RS) çözümleri tasarımı, Mobilya tasarımı, Fuar standları tasarımı alanlarında projeler yürüttüm.

   
    Kişi ve kurumlar, bireysel olarak verdiğim hizmet ile projelerinin katettiği yola hakim olurlar bu sebeple aldıkları hizmetin değerini fark ederler.
    

   Kişisel hayatım...

     1989 İstanbul doğumluyum. Memleketim Erzurumdur. (Pazaryolu / Norgah) Endüstri alanıyla Sultan Ahmet E.M.L'de Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme bölümünde tanıştım. Kocaeli Üniversitesi Ön Lisans Makine bölümü mezunuyum. Halen aktif olarak Tarım, Emlak ve Emlak yönetimi bölümlerinde Ön lisans öğrencisiyim. Hobilerim arasında Deniz, Balık tutmak, Motosiklet gezisi ve Bitki yetiştirmek başlıcalarıdır. 

Abone Ol